Featured

Müge Anlı'daki Büyükşen cinayetinde son dakika gelişmesi: 24 kişi gözaltına alındı

10
Skip (3)
2,726 İzlenme
Published

#Atv ekranlarında #MügeAnlı ile #TatlıSert programında gündeme gelen ve Türkiye'nin aylardır aydınlatılmasını beklediği #Büyükşen cinayetiyle ilgili #sondakika gelişmesi yaşandı.

24 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Konya'da 3 yıl önce öldürülen Metin Büyükşen (55) ve eşi Nejla Büyükşen (54) cinayeti ile ilgili bu sabah eş zamanlı operasyon yapıldı. Operasyonda aralarında aile üyelerinin de olduğu 24 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Soruşturmada gizlilik kararı alınmıştı. Cinayetin düğümünün çözümü için uzman ekip görevlendirildi. O uzman ekip 15 gündür İsmil Mahallesi'nde ve cinayetin işlendiği evde araştırmalarını sürdürüyor. Mahallede tanıkların görüşlerine başvuruluyor.

A Haber muhabiri İbrahim Doğan, vahşetin işlendiği evin önünden yeni bilgi ve gelişmeleri aktardı.

#MügeAnlı ve ekibi canlı yayında korkunç cinayeti aydınlatmak için yoğun çaba harcarken, #OsmanBüyükşen sinir krizi geçirdiği ve Müge Anlı'nın gözyaşlarını tutamadığı anlar, yürek burkmuştu.

Cinayetin üzerinden yaklaşık 3 yıl geçmesine rağmen katilin bulunmaması çocukları gözyaşlarına boğarken Müge Anlı ise programda mehir cinayeti olarak geçen konunun aydınlatılmasını sağlıyor.

Konya'da meydana gelen olayda 54 yaşındaki #NeclaBüyükşen ve 55 yaşındaki #MetinBüyükşen eve giren maskeli saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülmüştü.

21 yaşındaki kızları #BüşraBüyükşen ise başına aldığı dipçik darbesiyle yaralanmış ve saldırgan kaçmayı başarmıştı. Canlı yayında o çok çarpıcı iddialar ortaya atıldı.

ÖZEL EKİP KURULMUŞTU!

Evlerinde hunharca öldürülen Büyükşen çiftinin katilleri henüz bulunamadı. Olaya ilgili 'özel ekip' kuruldu. Konu araştırılıyor.

ADETA YALVARDI!

İddialar hem Büşra Büyükşen'i hem de Uğur Büyükşen'i kızdırdı.

Uğur Büyükşen anne babasının ölümünün ardından eve yürüyerek geldiği söylenince çileden çıktı. Stüdyoda bağırıp ağlayan Uğur Büyükşen isyan etti ve kardeşi Büşra Büyükşen'e adeta yalvardı.

İddiaların ardından sinirlenerek ağlayan Büşra ve Uğur Büyükşen adeta isyan etti. Ardından Büşra'ya abisi Uğur Büyükşen'den de sert tepkiler geldi.

MÜGE ANLI BETÜL BÜYÜKŞEN'İ YALANLADI!

Büyükşen çifti cinayetinde şüpheli olan Betül Büyükşen bir diğer şüpheli olarak görünen Mehmet Ali arasında gönül ilişkisi iddia edildi.

Betül Büyükşen, "Mehmet Ali'yi ben değil, kız kardeşim aramış. O da Büşra ile konuşmuş dedi. Anlı'da, cinayet günü Mehmet Ali'nin telefonu açmadığını söyleyerek Büyükşen ailesinin gelini Betül'ü yalanladı.

MESAJLAR GÖNÜL İLİŞKİSİ İÇERİYOR!

Cinayet sonrasında ifadeleri alan jandarma er, "Betül ile Mehmet Ali arasında geçen mesajların gönül ilişkisi içeriyordu" dedi.

'ÖNCE KOMŞULAR GELDİ'

Bügünkü canlı yayında ise o dönem yapan jandarma erin ifadeleri şoke etti. Genç adam, "Bölgeye gittiğimizde, kapı da pencereler de kapalıydı.

Cinayet mahalline, aileden önce komşular geldi. Ambulans geldiğinde, Necla Büyükşen yaşıyordu" ifadelerini kullandı. Bu sözler stüdyoda soğuk duş etmisi yarattı.

KATİLLER YANLIŞ EVE Mİ GİRDİ?

Tüm Türkiye, Müge Anlı'da masaya yatırılan Büyükşen cinayetine kilitlendi. Bügünkü canlı yayında yine akılalmaz iddialar ortaya atıldı.

Köyde evlerin birbirine çok benzediği, Büyükşen çiftinin yan komşunun evli bir kadını 300 lira dolandırdığı, yasak aşkının yakınlarının kiralık katil tuttuğu, katillerin ise evleri karıştırarak Büyükşen ailesinin evine girdiği, Metin Büyükeşen ve eşi Necla Büyükşen'i öldürdüğü tartışıldı.

HiPNOZLA KONUŞTURACAKLAR!

Müge Anlı, anne ve babasının ölümünde baş şüpheli haline gelen Büşra Büyükşen'in hipnozla konuşturulacağını duyurdu.

Günlerce konuşulan Büyükşen cinayetinde son dakika gelişmesi yaşandı. Korkunç olayın yaşandığı ev görüntülendi. Öte yandan jandarmanın baktığı dosyanın polise verilmesi söz konusu olduğu belirtildi.

Kanalımıza Abone Olmak İçin : http://turkuvazvideo.com/qk2smd

Sosyal Medya
https://www.facebook.com/ahaber.com.tr/
https://twitter.com/Ahaber
https://www.instagram.com/tvahaber/

#Ahaber #BüyükşenCinayeti #MügeAnlı

Kategori
Program
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

tüm dizi fragmanları

Haberler Haberler