Featured

Mahallesine Sıçrayan Orman Yangını Muhtarı Gözyaşlarına Boğdu

10
Skip (3)
674 İzlenme
Published
Antalya\'nın Manavgat ilçesinde mahallesini sıçrayan yangın muhtarı ağlattı. “Dayanamaz hale geldik gece gündüz. Olmaz ki şöyle bir tanıyın, canımız gitti, yanıyoruz. Sadece söndürme çalışmalarını izliyoruz elimizden bir şey gelmiyor ” diyerek ağlayan muhtar çeresizce söndürme çalışmalarını takip etti.
İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone
Manavgat ilçesine bağlı Kızıldağ ve Çardak mahallerindeki yangın doğup büyüdüğü Düzağaç mahallesine sıçrayan muhtar Ali Güven ve mahalleli sakinleri yaşananları çaresizlikle içinde izledi.
Muhtar Ali Güven, söndürme çalışmalarını izlerken gözyaşlarını tutamadı. Ellerinden bir şey gelmediğini , sadece izlemek zorunda kaldıklarını söyleyen Ali Güven, “Biz bu ağaçların dibinde meydana geldik. Anamız, bizi buralarda doğurdu. Zor durumdayız, dayanamıyoruz, bizi bıraksınlar söndüreceğimize söz veriyoruz, köylüyü serbest bıraksınlar, pilimiz bitti. Helitopterler geliyor bir su atıyor ama biz seyrediyoruz sadece bişey yapamıyoruz. Dayanamaz hale geldik gece gündüz. Olmaz ki şöyle bir tanıyın, canımız gitti, yanıyoruz. Dayanamıyoruz, yapacak bir şey yok. Gece gündüz buradayız. Vatandaş çevre mahallelerde eli tırmıklı bekliyor. Bizi serbest bıraksınlar, söndüremezsek ateşin içine atacağım kendimi” diye konuştu.
#antalya #manavgat #haber #sondakika #gündem

================================

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Kategori
Program
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

tüm dizi fragmanları

Haberler Haberler