Featured

BORSADA YABANCILARIN EN ÇOK-ALIP-SATTIĞI HİSSELER - 13.10.20 SALI - BORSA ANALİZ - BORSA YORUM

10
Skip (3)
1,064 İzlenme
Published
Abone olmayı, Beğenmeyi ve Paylaşmayı Unutmayın. Sevgiler Saygılar.Bol Kazançlar...
#BORSADAN Bizim Yeni #Youtube Kanalımızdır, Abone Olarak bize destek olursanız sevinirim: https://www.youtube.com/channel/UCieskYj2FVxYgcDAwOpP3jw/featured

Herkese Merhaba, Kanalımızın KATIL butonu aktif hale geldi. Peki \"Katıl Butonu\" Nedir? Sizlerin desteğiyle bizim daha iyi videolar yapabilmemize olanak sağlamaktadır. 5 Farklı Seçeneğimiz var. Bunlardan hangisi size uygunsa katılabilir ve bize Youtube Güvencesiyle her ay destek olabilirsiniz. 1 ay katıldığınızda üyeliğiniz her ay otomatik güncellenmektedir. Ama merak etmeyin, istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.
*Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın*:
https://www.youtube.com/channel/UCH4nyY9w9UKcY40V0LxQOPQ/join

Twitter Hesabım: https://twitter.com/cafe_borsa1 @cafe_borsa1
İnstagram Hesabım: www.instagram.com/_cafeborsa_
Reklam ve İşbirliği için: cafeborsatv@gmail.com

BORSADA YABANCILARIN EN ÇOK-ALIP-SATTIĞI HİSSELER - 13.10.20 SALI - BORSA ANALİZ - BORSA YORUM

*UYARI NOTU: Burada yer alan bilgiler Cafe Borsa Youtube Kanalı tarafından eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar ,portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi yada getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu videonun izlenmesi veya kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan ve zararlardan Cafe Borsa youtube kanalı sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bu videoyu izleyerek bu şartları kabul etmiş olursunuz.

**ÇEKİNCE: Bu kanaldaki videolar herhangi bir sürede belirli bir getirinin sağlanacağına dair bir taahhüt içermemekte olup, zaman içerisinde piyasa koşullarında meydana gelen değişiklikler nedeniyle kişisel yorumlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Bu videolarda bahsedilen yatırım araçlarının fiyatları ve değerleri yatırımcıların menfaatlerine aykırı olarak hareket edebilir ve netice itibariyle yatırımcılar anaparalarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirler. Bu kanalda yer alan videolarda geçmiş performans verileri gelecekte elde edilecek sonuçların bir garantisi olarak kabul edilemez. Bu kanalda yayınlanan videolarda yer alan tüm bilgiler ve görüşler kişisel görüşlerimizi yansıtır. Cafe Borsa Youtube Kanalı söz konusu bilgilerin doğru ve tam olduğunu taahhüt etmemektedir. Cafe Borsa Youtube kanalında yayınlanan videolarda ki yorumlardan, bilgilerin tam veya doğru olmaması ve/veya güncellenme nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi zararlardan Cafe Borsa Youtube kanalı ve çalışanları sorumlu tutulamaz. Cafe Borsa Youtube Kanalında Yayınlanan Videolar tümü veya bir kısmı Kanalımızın yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilere gösterilemez, ticari amaçla kullanılamaz. Aksi halde, Cafe Borsa Youtube Kanalının uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanı talep etme hakkını saklı tutar.

***04.06.20 TARİHLİ SPK UYARISIDIR: Paylara ilişkin olarak sosyal medya ve iletişim sistemleri üzerinden yapılan telkinlerin ve yatırım tavsiyelerinin, belirli bir grup tarafından gerçekleştirilen piyasayı dolandırıcı işlemlere hizmet etme amacını taşıyabileceği, Sosyal medya ve iletişim sistemleri üzerinden yaptıkları paylaşımlarla yatırımcıları yönlendiren şahısların, aslında kendi pay satışlarına veya alışlarına talep/arz oluşturma çabasında olabileceği, Söz konusu gruplara dâhil olan yatırımcıların, bu grupları yönlendiren kişiler tarafından işlenen suçlara iştirak kapsamında sorumluluklarının doğabileceği, Piyasa koşullarını değerlendirerek yatırımlarını yönlendirme konusunda yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan yatırımcıların, Kurulumuz düzenlemeleri uyarınca yatırım danışmanlığı ve portföy yöneticiliği konusunda yetki belgesi almış kuruluşlarla sözleşme yaparak, yatırım kararlarını profesyonel kişilerin yardımıyla almalarında fayda görüldüğü hususlarının da yatırımcılara bir kez daha hatırlatılmasında fayda görülmektedir.
DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://www.spk.gov.tr/Duyuru/Goster/20200604/0

borsa,borsa para kazan,borsa hisse al,borsa hisse,borsadan para kazanma,para kazanma,cafe borsa,borsa hisse önerisi,hisse önerisi,hisse önerileri,borsa hisse önerileri,borsa hisse tüyo,borsa hisse tavsiyeleri,borsa analizleri,borsa hisseleri,borsa yükselecek hisseler,model portföy,borsa model portföy,hisse tavsiyesi,hisse alsat önerileri,hisse al önerileri,borsa ucuz hisseler,borsa pahalı hisseler,borsa yükselecek hisse bulma
Kategori
TEKNİK VİDEO
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

tüm dizi fragmanları

Haberler Haberler