HABER

 • Acun Ilıcalı, Exxen'in aylık ücretini açıkladı

  Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ocak ayında izleyicisiyle buluşturacağı Exxen platformunun aylık ücretinin 9.90 TL olacağını söyledi.

  Acun Ilıcalı, Exxen'in aylık ücretini açıkladı

  TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip olmak için Exxen adını verdiği bir platform kurdu. Ilıcalı'nın ocak ayında yayın hayatına başlayacak olan platformunda birçok dizi ve yarışma olacak. Platformun yayın ücreti de belli oldu.

  AYLIK 9.90 TL

  Platformundaki içerikler için 900 milyon TL harcayan Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Exxen'in aylık ücretinin 9.90 olacağını ilk 1 hafta da ücretsiz olacağının müjdesini verdi.

  Devamı..
 • Asgari ücret 2021 ne kadar oldu? Asgari ücret zammı 4. toplantısı ardından açıklama

  Asgari ücret toplantısı ile ilgili son dakika açıklaması yapılmaya başlandı Asgari Ücret Tespit Komisyonu bugün 4. toplantısının ardından açıklama yapılıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun dördüncü toplantısının ardından açıklamalarda bulunuyor. 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile geçerli olacak asgari ücret net 2 bin 825 lira 90 kuruş oldu. Bir önceki yıla göre asgari ücret 500 lira artmış oldu.
  Asgari ücret 2021 yılı için brüt 3 bin 577 lira 50 kuruş, net 2 bin 825 lira 90 kuruş olarak belirlendi. Bakan Selçuk açıklamasında, ‘Asgari ücret geçen yıla göre 500 lira artmıştır, yüzde 21,56 oranında yükselmiştir. Bekar ve çocuksuz işçi için asgari ücret net 2 bin 825 lira 90 kuruş olurken, evli ve 3 çocuklu 3013 lira 72 kuruş asgari ücret alacak.’ dedi.

  Devamı..
 • Acun Ilıcalı yeni projesi 'Exxen' için tarih verdi

  Devamı..
 • Acun Ilıcalı yeni projesi 'Exxen' için tarih verdi

  Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın dijital platformu 'Exxen', 1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayacak. Peki 'Exxen'deki özel içerikler hangileri olacak, ücreti ne kadar olacak?

  51 yaşındaki başarılı yapımcı, sosyal medya hesabı üzerinden 'Exxen'in 1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayacağını duyurdu.

  İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Reynmen, Berkcan Güven, Zeynep Bastık, Enis Arıkan, 'Exxen'de yer alacak isimlerden bazıları.

  Şeref Bey' ve 'Gibi' dizileri ile Hasan Can Kaya ve Tolga Çevik'in stand up programları da afişleriyle duyuruldu.

  ÜCRETİ NE OLACAK? 

  Acun Ilıcalı, dijital platformunun ücretiyle ilgili soruya, "Amacımız bütün izleyicilerimizin Exxen ile buluşabilmesi. Bu nedenle Exxen’in aylık ücreti herkesin ödeyebileceği bir rakam olacak yanıtını vermişti.

  Devamı..

Son Makaleler

Popüler

tüm dizi fragmanları

Haberler Haberler